Biuro Brokerskie Bella Broker
Dziś mamy: Środa, 17 kwietnia 2024.
Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
Waldemar Burzykowski Biuro Brokerskie Bella-Broker OpoleWaldemar Burzykowski Biuro Brokerskie Bella-Broker OpoleWaldemar Burzykowski Biuro Brokerskie Bella-Broker OpoleWaldemar Burzykowski Biuro Brokerskie Bella-Broker Opole
 

Ubezpieczenie kosztów obsługi kontroli podatkowej

Allianz Podatnik:
Dla klientów obsługiwanych przez nasze biuro Brokerskie oferujemy bezpłatnie*:
Ubezpieczenie kosztów obsługi sporów podatkowych - produkt ubezpieczeniowy TU Allianz Polska S.A., stworzony przy współudziale Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. i jednocześnie pierwszy tego typu na europejskim rynku ubezpieczeniowym. 


Podstawowym celem tego ubezpieczenia jest organizowanie pomocy prawnej i pokrywanie przez TU Allianz Polska S.A. kosztów tej pomocy, związanych z prowadzeniem przez podatnika sporów podatkowych z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz przed sądami właściwymi w sprawach podatkowych.

Jest to więc ubezpieczenie chroniące przed ryzykiem ponoszenia kosztów związanych z prowadzonymi sporami podatkowymi, w szczególności z ponoszeniem kosztów profesjonalnego pełnomocnika, reprezentującego podatnika przed właściwymi organami.

Jedynym i wyłącznym partnerem TU Allianz Polska S.A. w zakresie realizacji niniejszego ubezpieczenia jest Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o., który gwarantuje profesjonalną obsługę ubezpieczonego w przedmiocie objętym ubezpieczeniem, w tym w szczególności w zakresie sporządzania pism oraz reprezentacji w postępowaniu przed właściwymi organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz sądami właściwymi w sprawach podatkowych.

Więcej informacji na specjalnej witrynie internetowej:
www.allianz.pl/podatnik

informacje, zgłoszenia: telefon / faks 077 455 60 91 0 601 508205 list el: biuro@bella-broker.com

*suma ubezpieczenia uzależniona od poziomu ochrony majątkowej klienta prywatnego lub instytucjonalnego

ubezpieczenia majatkowe
ubezpieczenia na zycie
Waldemar Burzykowski Bella - Broker, Wszelkie prawa zastrzezone45-273 Opole, ul. Puzaka 28B/2 tel. (077) 455-60-91, fax (077) 455-60-91tel.kom. 0 601-508-205 biuro@bella-broker.com
Wizyt na stonie 158359